* LAVA SHELLS
Masaż relaksacyjno-leczniczy przeprowadzony muszlami małż Tiger Clam. Muszle to naturalne bogactwo węglanu wapnia, który uwalniany jest podczas ich podgrzania wpływając na proces regeneracji komórek skóry.

* OWOCOWY KOKTAJL
Odżywczy zabieg pielęgnujacy skórę całego ciała. Bogate składniki poszczególnych preperatów używanych podczas zabiegu silnie regenerują skórą, nawilżają ją i wygładzają. Zabieg szczególnie polecany po okresie wakacyjnym w celu przywrócenia równowagi skórze po kontakcie ze słońcem.

* MANUAL
Klasyczny masaż całego ciała, który ma działanie silnie relaksacyjne i rozluźniające napięte mięśnie na ciele. Zabieg wykonuje się przy użyciu ciepłego olejku, który działa nawilżająco i wygładzająco na skórę ciała. 

* MASAŻ ŚWIECĄ
Relaksacyjny, manualny masaż ciała na bazie wosku ze specjalnie przygotowanej kosmetycznej świecy. Wosk ten składa się w 100% z naturalnych składników takich jak; masło shea, olej kokosowy, olej jojoba, olej sojowy. Świece te nie zawierają parafiny ani substancji ropopochodnych. Masaż aromatyczną świecą ma za zadanie odżywić i nawilżyć skórę i wprowadzić osobę masowaną w stan głębokiego relaksu.

 

stat4u