* LAVA SHELLS
Masaż relaksacyjno-leczniczy przeprowadzony muszlami małż Tiger Clam. Muszle to naturalne bogactwo węglanu wapnia, który uwalniany jest podczas ich podgrzania wpływając na proces regeneracji komórek skóry.

* OWOCOWY KOKTAJL
Odżywczy zabieg pielęgnujacy skórę całego ciała. Bogate składniki poszczególnych preperatów używanych podczas zabiegu silnie regenerują skórą, nawilżają ją i wygładzają. Zabieg szczególnie polecany po okresie wakacyjnym w celu przywrócenia równowagi skórze po kontakcie ze słońcem.

* MANUAL
Klasyczny masaż całego ciała, który ma działanie silnie relaksacyjne i rozluźniające napięte mięśnie na ciele. Zabieg wykonuje się przy użyciu ciepłego olejku, który działa nawilżająco i wygładzająco na skórę ciała. 

* MASAŻ ŚWIECĄ
Relaksacyjny, manualny masaż ciała na bazie wosku ze specjalnie przygotowanej kosmetycznej świecy. Wosk ten składa się w 100% z naturalnych składników takich jak; masło shea, olej kokosowy, olej jojoba, olej sojowy. Świece te nie zawierają parafiny ani substancji ropopochodnych. Masaż aromatyczną świecą ma za zadanie odżywić i nawilżyć skórę i wprowadzić osobę masowaną w stan głębokiego relaksu.

* MASAŻ BAŃKĄ CHIŃSKĄ
Masaż wykorzystujący metodę próżniowego zasysania skóry i znajdujących się pod nią tkanek, doskonale poprawia ich ukrwienie, wyraźnie zmniejszając nie tylko pomarańczową skórkę, lecz także rozstępy. Cellulit to zmora wielu pań, pod tym terminem skrywają się brzydko wyglądające złogi tłuszczu podskórnego, które tworzą na powierzchni skóry  fałdki i nieestetyczne grudki. przeważnie tworzą się one w okolicach ud, pośladków, bioder i kolan. Zastosowanie  baniek w kuracji antycellulitowej lub jako drenaż limfatyczny daje nieocenione rezultaty. Masaż bańką chińską pobudza krążenie krwi i płynów ustrojowych, pomaga pozbyć się zbędnych produktów przemiany materii oraz toksyn z organizmu, co ułatwia penetrację preparatów wyszczuplających i antycellulitowych w głąb skóry. Już po pierwszym masażu widać zmiany, skóra jest zdrowo zrumieniona, delikatniejsza i gładsza.

* DYNAMICZNY MASAŻ ANTYCELLULITOWY
Manualny masaż, ukierunkowany na walkę z cellulitem. Wykonywany jest dość intensywnie i bardzo energicznie. Modeluje wybrane partie ciała jak uda, pośladki, brzuch czy talię. Masaż ten stosuje się także w terapii nadwagi oraz lokalnej utracie jędrności ciała.

stat4u