Salon Urody Magnifique powstał w wyniku ogromnej pasji i zamiłowania do kosmetyki. Najbardziej charakterystyczne usługi, z którymi kojarzone jest nasze miejsce to manicure i pedicure  klasyczny, które wykonywane są u nas na najwyższym poziomie.

Oprócz tego posiadamy szeroką ofertę z zakresu pielęgnacji ciała, twarzy i elementów wizażu. Poczucie estetyki było, jest i zawsze będzie dla nas priorytetem. Jeżeli masz ochotę zadbać o siebie, oddając się w profesjonalne ręce a zarazem przeżyć przygodę z niebanalną drużyną kosmetyczek, zapraszamy do naszego Salonu Urody.

Jesteśmy dla Ciebie! To Ty i Twoje potrzeby kosmetyczne są dla nas inspiracją!!!

firma ekipa

NASZE MARKI:


TEGODER
W Salonie Urody Magnifique pracujemy na wysokiej jakości marce kosmetyków pielęgnacyjnych TEGODER COSMETICS SPAIN. Firma ta posiada w ofercie linie do pielęgnacji twarzy opracowane we własnych laboratoriach kosmetycznych i medycznych, bazujące na medycynie naturalnej, głównie ziołowej. Firma pozyskuje najbardziej wyszukane składniki do produkcji kosmetyków, pochodzących z najdalszych krańców świata.

L'AZEL ACTIVE - Nowa linia kosmeceutyków w naszym Salonie!!!!
L’Azel Active Professional to polska, nowoczesna i odpowiedzialna marka  gwarantująca  skuteczność i bezpieczeństwo oferowanych produktów. Kosmeceutyki te powstały z myślą o różnych problemach skórnych, tj. trądzik pospolity, trądzik różowaty, cera wrażliwa, naczynkowa czy przesuszona.
Zastosowanie wysokich zawartości specjalnie wyselekcjonowanych substancji czynnych sprawia, że kosmeceutyki L’Azel Active Professional doskonale sprawdzają się i przynoszą pożądane efekty w walce z niedoskonałościami  skóry.

LAVIGOR
Lavigor to marka produktów medycznych i dermo kosmetycznych należąca do koncernu Grupo Tegor w Hiszpanii, będącego producentem leków homeopatycznych, odżywek dla sportowców, kosmetyków profesjonalnych do salonów kosmetycznych i SPA oraz suplementów diety. Produkcja oparta jest na wysokiej jakości komponentach spełniających najwyższe kryteria sanitarne.

MAKE UP ATELIER PARIS
Marka stworzona przez wybitną wizażystkę Helene Quille dla profesjonalistów. Kosmetyki te są odpowiedzią na oczekiwania zawodowców w dziedzinie makijażu. Niezwykle wysoko cenione na całym świecie, zwłaszcza w prestiżowych szkołach wizażu i charakteryzacji. Niezwykła lekkość, trwałość / wodoodporność, wyjątkowa pigmentacja - to cechy poszukiwane i szczególnie doceniane przez prowadzących i uczestników  Master Class ( Klas Mistrzowskich) Make Up  Artist, przygotowujących przyszłych mistrzów w najtrudniejszych konkursach branży make up.

LOVELY COSMETICS by ITALIAN BEAUTY
Lovely Cosmetics jest włoską marką specjalizującą się w zabiegach na twarz i ciało. Firma dużą popularność zyskała dzięki zabiegowi  Start & Rewind  który jest innowacyjną terapią wyszczuplającą z zastosowaniem próżni. Zabieg ten dzięki turbo kosmetykom i technologii  hydrodynamicznej wyznacza nowe granice kosmetyki stosowanej.

OPI
Marka O.P.I od  lat szczyci się pozycją absolutnego lidera na rynku produktów do profesjonalnej pielęgnacji dłoni, stóp i paznokci. Na początku swej działalności była małą rodzinną firmą, która dzięki jakości swych produktów w krótkim czasie zyskała rzeszę wielbicieli na całym świecie.
Dziś O.P.I stanowi prawdziwą potęgę stawiającą na profesjonalizm i niepowtarzalność produktów. Firma zatrudnia zespół naukowców, którzy w procesie ich tworzenia wykorzystują najbardziej zaawansowane technologie i osiągnięcia badawcze współczesnej nauki. O.P.I jest kreatorem stylistyki i mody w dziedzinie upiększania dłoni i stóp. W 2011 roku firma O.P.I  obchodziła jubileusz 30-lecia. Przez te wszystkie lata dostarczyła kobietom w 75 krajach świata na sześciu kontynentach wiele radości i sprawiła, że „piękniej” myślą o sobie. O.P.I ukazało kulturę powszechnego piękna, która celebruje wygląd kobiety. Kulturę, która stała się stylem życia. Dlatego warto zainwestować w widoczne efekty...
Czy to tylko zwykła "mała buteleczka" ?-
przekonaj się sama...

stat4u