salon manifiq 3Wychodząc na przeciw potrzebą naszych klientów, poszerzyłyśmy ofertę usług z zakresu pielęgnacji stóp. W celu przywrócenia komfortu i poprawy stanu paznokci i skóry u stóp wykonujemy:
* rekonstrukcję/ odbudowę płytki paznokciowej,
* ortezy indywidualne, zapobiegające tworzeniu się odcisków, otarć na stopie oraz powstawaniu deformacji, 
* usunięcie modzeli i zrogowaceń na podeszwach stóp.

 

 

Japoński rytuał liftingu twarzy przy użyciu złożonych technik manualnych, na przemian intensywnych i relaksacyjnych. Składa się z kilku etapów masażu: masażu tkanek głębokich, masażu relaksacyjnego, drenażu limfatycznego, liftingu i akupresury. W trakcie zabiegu masowana jest twarz, szyja, dekolt, kark I głowa. Pozwala to w znacznym stopniu zredukować zmarszczki, poprawić owal twarzy i mocno stymuluje skórę do odnowy. Pozytywnie wpływa nie tylko na poprawę wyglądu lecz także na dobre samopoczucie i redukcję stresu. Łagodzi bóle głowy i efekty bruksizmu oraz zmniejsza sztywność karku. 
Jest świetną, naturalną alternatywą dla osób,  które nie chcą korzystać z zabiegów medycyny estetycznej a którym zależy na zachowaniu młodego wyglądu.
Czas masażu to 90 minut. 


Przeciwskazania:

* zabiegi medycyny estetycznej (kwas hialuronowym inne wypełniacze ok 2,5 miesiąca, botox 2 tygodnie, nici liftingujace 6 miesięcy),
* stany zapalne skóry,
* stany zapalne organizmu, gorączka,
* przerwana ciągłość naskórka, opryszczka,
* stany ropne około zębowe, ekstrakcja zęba 2 tygodnie, implant zęba 2 miesiące,
* ostra faza trądzika różowatego,
* nowotwory, 
* ciąża zagrożona,
* wysokie nadciśnienie tętnicze.

- unikalny zabieg zwężający pory i poprawiający strukturę skóry. Bazuje na właściwościach kwasów huminowych. Przeznaczony dla skór z problemem rozszerzających się z upływem czasu porów. Łączy holistyczne podejście do pielęgnacji z zaawansowanymi kompleksami aktywnymi, które wygładzają cerę i pobudzają produkcję kolagenu typu XVIII, odpowiadającego za stabilne rusztowanie podskórne. Rozszerzające pory nie są problemem jedynie tłustej cery, mogą być efektem ubytku kolagenu, odpowiadającego za jędrności i elastyczność skóry.  Zmiany te pojawiają się wraz z upływem czasu, na skutek grawitacji, utraty kolagenu lub wahań hormonalnych w okresie menopauzy. 


Działanie zabiegu:

* zwęża pory,
* wygładza teksturę skóry,
* redukuje zmarszczki,
* ujędrnia i napina skórę.

BX to pierwszy tego rodzaju zabieg. Penetruje płytkę i przenika do jej wnętrza, zamiast zostawać na jej powierzchni, jak w przypadku tradycyjnych zabiegów czy odżywek do paznokci. IBX wzmacnia paznokcie od środka, sprawiając jednocześnie, że rosną mocne i zdrowe, a płytka uzyskuje piękny naturalny kolor i zdrowy połysk.
Jeśli uważasz że Twoje paznokcie wymagają wzmocnienia i odbudowy z systemem IBX teraz jest to możliwe!!!!
Zapraszamy do Salonu Magnifique

  • 1010197_729164473783609_959374227_n
  • 11354744_860785773998795_1282390474_n
  • BeforeAfter21
  • ibx-przed-po

Czas zabiegu: ~0,5 godz.
Zalecana ilość zabiegów: seria od 3 do 5 zabiegów
Częstotliwość:  zabiegi w odstępach tygodniowych

stat4u