Zabiegi na ciało

salon manifiq 15

Maderoterapia - antycellulitowa terapia w zgodzie z naturą.
Smukła sylwetka i gładkie,  jędrne ciało pozbawione widocznych oznak cellulitu to obecnie pragnienie każdej kobiety.
MADEROTERAPIA to masaż który jest połączeniem drenażu limfatycznego, modelujacych technik masażu manualnego z intensywnym masażem za pomocą specjalnych, anatomiczne zaprojektowanych drewnianych narzędzi. 
Każdy wałek posiada inną strukturę, przez co w swym działaniu wpływa wielopłaszczyznowo na tkankę. Pozwala przez to w jedyny i wyjątkowy sposób rozprawić się z tkanką tłuszczową, wygładzić i wymodelować skórę w problematycznych miejscach t.j. uda, brzuch, boczki. Masaż nie powoduje powstawania siniaków i jest bezbolesny.
 
Wskazania:
* cellulit,
* wiotka skóra,
* retencja,
* obrzęk brzucha,
* miejscowo zlokalizowany tłuszcz.
 
Przeciwwskazania:
* ciąża,
* laktacja,
* nowotwór,
* zakrzepica,
* hemofilia.
 
Czas zabiegu - 70 minut 
Zalecana ilość zabiegów: serie po 5, 10 lub 15 zabiegów.
Częstotliwość: 2-3 zabiegi w pierwszym tygodniu/ następnie 1-2 zabiegi w odstępie tygodnia.
 

Masaż relaksacyjno-leczniczy przeprowadzony muszlami małż Tiger Clam. Muszle to naturalne bogactwo węglanu wapnia, który uwalniany jest podczas ich podgrzania wpływając na proces regeneracji komórek skóry.

Klasyczny masaż całego ciała, który ma działanie silnie relaksacyjne i rozluźniające napięte mięśnie na ciele. Zabieg wykonuje się przy użyciu ciepłego olejku, który działa nawilżająco i wygładzająco na skórę ciała. 

Relaksacyjny, manualny masaż ciała na bazie wosku ze specjalnie przygotowanej kosmetycznej świecy. Wosk ten składa się w 100% z naturalnych składników takich jak; masło shea, olej kokosowy, olej jojoba, olej sojowy. Świece te nie zawierają parafiny ani substancji ropopochodnych. Masaż aromatyczną świecą ma za zadanie odżywić i nawilżyć skórę i wprowadzić osobę masowaną w stan głębokiego relaksu.

stat4u